| anonim_4396 a întrebat:

Sunt mare fana SS501 :X si vroiam sa fac un colaj cu mai multe fotografii [dar un colaj frumos realizat si cat de cat profesional] si sa pun mai multe ritmuri de la cateva melodii pe care acestia le canta. De ce program/e am nevoie? Daca se poate sa fie online si sa nu aiba virusi. straight face :"D
La fel vreau sa fac si cu T-Max.

2 răspunsuri:
| xxdrgn a răspuns:

Buna!^^
Vrei sa faci un video? Cred ca Sony Vegas e cel mai potrivit, e simplu de folosit si arata destul de bine rezultatul final, atat doar ca trebuie downloadat, online nu stiu nici un program. Mai e si Windows Movie Maker, unul dintre cele mai simple programe pentru colaje. Nu stiu, nu ma pricep eu foarte bine la de-astea, am intrat mai mult pentru ca ai pomenit de SS501 si de T-Max ♥ cat ii ador! :]]
Asa, imi pare rau ca nu te pot ajuta mai mult, daca mai astepti raspunsuri sunt sigura ca vei gasi ceva folositor. ^^

| KimYume a răspuns (pentru xxdrgn):

;)) Si eu ii ador =P~ si multumesc de ajutor... poate ma ajuti cu ceva... intra aici -> http://www.facebook.com/Ss501ReusimSaIiAducemInRomania?ref=tn_tnmn si da un like la pagina :o3 poate dai si link-ul mai departe ^^