| ELLa_1422 a întrebat:

Sunt Noua pe Site.si as vrea sa va intreb si eu ceva >
De ceva vreme. nu stiu ce sa ma mai joc... M`am plictisit eNORM.stiti niste jocuri WORLD. gen : Imvu., OurWorld, StarDoll, WoozWorld., WebKinz.ClubPingui.Etc.
Dau fundita!
Jocurile pe care le stiu deja :
Our World
Star Doll
WoozWorld
WebKinz
ClubPinguin
SecondLife
SuperSecret
MaBimbo
MissBinbo
UbyWorld
Free Realms
. Etc Sunt Doar cateva! Dar plss. Comm daca stiti.= funditabatting eyelashes

9 răspunsuri:
| lariisa99 a răspuns:

Smallworld
ladypopular
i-dressup
missbimbo

fundita?

| cici a răspuns:

Lady popular este un joc eu sunt copilul lu femeia care este in poza

| Diana06 a răspuns:

Www.ladypopular.ro e cu fete care trebuie sa te imbraci le duci la lucru etc... o sa vwzi tu dar trebuie sa-ti faci cont

Bafta si ink ceva...

Funda?;;)

| killyou a răspuns:

Incearca popmundo

http://SPAM/info-all

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate vrei ceva clasic. Pac man de exemplu big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

VSide.

https://www.vside.com/app/start

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imvu., OurWorld, StarDoll, WoozWorld sunt jocurile care le joc si eu... oricum mai stiu multe jocuri asemanatoare pe hi5 sau facebook depinde.mai sunt si simsurile sau poti sa iti downladezi de pe net.sau joaca capitan claw ca e tare

| Antoniia458 a răspuns:

Poptropica sau Nanny Mania

eu le-am jukt is super.

| ELLa_1422 explică:

Il stiu sad alte idei?