| larisa_2522 a întrebat:

suntem liberi de la scoala luni 24 ianuarie 2011? dau funda cine stie exact Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| blue95 a răspuns:

Da suntem liberi.pentru ca e zi nationala.

9 răspunsuri:
| cinnamon a răspuns:

Da, suntem liberi

| Nicku_2276 a răspuns:

Da...suntem liberi...happy

| Ana a răspuns:

Asa am auzit si eu de la un profesor dar nici el nu stia sigur.

| RфZaημtzα a răspuns:

Nu se stie inca.Vineri aflam oficial.Depinde si de scoala.

| ComeToTheDarkSideWeHaveCookies a răspuns:

Nu suntem liberi, stiu sigur -am vazut la mine la scl programu' de vacante. Nasol, nu? sad

| CamyAngel a răspuns:

Dabig grin.big grinsigur avembig grinAvem cam 1 saptamana si ceva vacantabig grincredlaughingbig grin

| VladM15 a răspuns:

Suntem liberi sasa eu nu ma duc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se stie sigur. noua ne-au spus profesorii ca suntem liberi :d... da este posibil sa nu fie asa uitete singur: http://www.realitatea.net/......92879.html :P

| NoMusicNoFun a răspuns:

Nu suntem. de obicei scoala mea invata