| PoiisoonPinkPiiP a întrebat:

uite ca se apropie si ziua mea de nastere.iar eu mi-am propus sa fie cea mai tare zi de nastere de pana acum.Inplinesc 15 ani!
Vreau sa inchiriez un club.Din cate am inteles nu e foarte scump, am mai fost acolo..si totul e OK
Ma-m gandit sa inceapa pe la ora 7.Sa primesc invitatii sa stam de vorba, sa primesc cadourile pana pe la 7 jumatesa manance invitatii..La meniu ma-m gandit cateva saratele..si ceva sandwichu-uri pentru inceput. oricum nu prea cred ca vor manca.suc si alea alea. Dupa mam gandit sa ne jucam cateva jocuri gen adevar si provocare cu biletele..chestii.VREAU si eu cateva jocuri..toti avem 15 ani.Vor fi vreo 20 de invitati si nu vor fi parinti. Dupa aia mam gandit sa mai stam putin si dupa sa mancam pizza..pauza i care bem suc alea alea si dupa incepe dansul. vreau MUZICA DE CLUB pe care se poate dansa..please.si pe la ora 12 sa suflu in lumanari si sa continue petrecerea.Ce ziceti? Va iesii bine asa? Sau sa imi mai modific putin planurile. Ziua mea o voi tine sambata.dar duminica e ziua mea.deci faza cu suflatul lumanarilor vreau sa fie neaparat la ora 12.Cateva idei ca sa nu se plictiseasca invitati..Multumesc anticipat..si vreau raspunsuri la intrebarile mele anterioare.DAU FUNDITA multumesc
*Scuze categoria dar e cea mai vizitata si am nevoie urgent

Răspuns Câştigător
| ÐÿÅ a răspuns:

A-ti putea sa va jucati jocul acela cu sticluta thinking
MUZICA DE CLUB :
Jason Parker – I Follow Rivers (Original Mix)
DJ Sandro Escobar feat. Katrin Queen – Ibiza (Daav One Ibiza Tech Mix)
Dj Robert Georgescu feat. Lara – Sunshine 2012 (Official Single)
CONNECT-R – VARA NU DORM (ALEXC CLUB VERSION)
Keemo – Beautiful Lie (Chuckie, Ortzy & Nico Hamuy Remix)
Gotye Ft. Kimbra – Somebody I Used To Know (eSQUIRE Vs. OFFBeat Remix)
Michael STAR & SRG – Your Party Maker (Extended Version 2012)
Horia Brenciu feat Iuliana Puschila – VOCEA TA 2012
Djay7 – House Classics 2012 (Set 60 Minute)
Daniel Mirlovic – Ablanca (Original Mix)
BEST 10 DANCE-CLUB TRACKS
Delia – Omadeo (Official Extended 2012)
Raluka – Surrendered My Love 2012 (New Single)
Jai Alexander & Sarah & Deonta’G – Summer Temptation 2012
Brighi feat. Snoop Dogg – Play Me Like A Violin (Radio Killer Extended)
Dony feat K-Brown – Only Love 2012 (Originala 320kbps)
Dj Dark – Radio21 ( 31 Martie 2012)
David Guetta ft. Sia – Titanium (DJ Asher & ScreeN Remix)
No Rules – It Will Be Alright 2012 ( Extended Version )
DJ Khaled Ft. Rick Ross, Nicki Minaj, Lil Wayne & Chris Brown – Take It To The Head 2012
si da cu siguranta va iesii bine, ai planificat totul cum trebuie. se vede ca iti pasa foarte mult de asta!

p.s : LA MULTI ANI! happy

1 răspuns:
| Tonijoint a răspuns:

Ciudatlaughingziua mea e sambata laughing
Ar trebuii sa ii inviti pe la 7:30-8:00 ca sa nu se plictiseasca unii...