| Asasinnnn a întrebat:

Buna tpU. VA rog daca puteti sa ma ajutati la urmatoarea problema: am formatat pc-ul (windows XP) si trebuie sa bag cd orginal ( ala cu driverele)... dar cd meu e zgariat, facut praf crying si din cate stiu ca sa faci o conexiune la net pentru prima oara trebuie sa ai un draiver parca, trebuie sa ai in my network place area conetion ceva de genu de unde pot lua draiverul pentru network ajutati-ma si pe mine va rog mult voi sunteti ultima mea speranta. cd original se numea "" gigabyte, nividia 6100/nForce si are culoare alb cu verde sad dde unde iau draiverul pentru net, va rog ajutati-ma dau funda va rog

Răspuns Câştigător
| jhonny999 a răspuns:

Scrie in google seria placi de Baza si specifici driver download si decarci toate driverele necesare de la producator. Si faci un nou Cd

1 răspuns:
| N3X7 a răspuns:

Nu gasesti driverul ala pentru Conexiunea aia ca e foarte veche
Cat pentru drivere intri pe site producator (ex:HP.com)si mergi la support and drivers alegi programu de operare si gasesti acolo
Asa se iau driverele pentru windowsurile nelicentiate:p