| b342 a întrebat:

TPU!
Va rog din INIMA sa ma ajutati! Cand deschid messengerul, desktopul, si restul devin asa: http://i.imgur.com/ortYI.png
Ce se intampla? atunci cand inchid mess`ul, isi revine.
Plss, help! >.<
Multumesc.; d

1 răspuns:
| KisSYoUBabY a răspuns:

Nu stiu cred ca ii ori din cauza pozei ori din cauza mesului prima data incearca sa schimbi poza de la desktop apoi deschide messul sa vezi daca tot asa se intampla daca tot asa de intampla sterge tot messul din pc si down altul de ex eu am avut la poza virus kal si tot asa imi facea figuri din astea mai mult margea singur pcul de la virusul ala mi se pornea singura muzicaa si altele in fine nu stiu ce sa spun cred ca ii ori de la poza ori de la mess incearca sa stergi tot messul din pc iar dupa aia down altul dupa ce l-ai down messul dai relog la pc si dupa aia intra pe mess sa vezi daca tot asa se intampla daca tot asa se va intampla inseamna ca ii din cauza pozei cum mi s-a intamplat si mie...
ori cum bafta*_*