| lSarcastiquel a întrebat:

vine Craciunul si eu inca nu m-am hotarat ce vreau.Totusi m-am gandit la :
-ugg-uri as vrea anul acesta haine mai la moda care acum se poarta cu ar fi ugg-uri alte idei si nu trebuie neaparat numai haine...Va rog sa-mi dati cateva idei..multumesc(fara jigniri) :*

4 răspunsuri:
| Amiiii69 a răspuns:

Eu nu-mi iau ugg-uri ptc. nu-mi plac. fara suparare nu-ti zic aucm sa nu-ti iei dar am auzit ca intra la apa pentru ca e piele intoarsa si se murdaresc si repede. Ugg-urile sunt asa mai de forma. Ma rog: un laptop, iped, blugi stramti, parfum, geaca, fes, manusi. depinde si de posibilitatile parintilor taiwinking. sper ca te-am ajutat :* :*. sau o excursie la munte intr-un loc preferat de tine ma rog alte opiniiwinking

| Cataliciiii a răspuns:

Tableta,aparat foto, trusa de machiaj

| loliPhi a răspuns:

Nu stiu ce sa iti recomand eu ma gandesc sa imi iau ori uggu-ri ori insulete. Poti incerca insulete doar daca nu ai avut anul trecut ca si astea se poarta si imbracaminte nu stiu acum daca de Craciun nu o sa fie zapada si nu atat de ger poti sa iei geaca de piele astea sa poarta, dar depinde de vreme. Nu stiu daca te-am ajutat:*