| TheCritic a întrebat:

Voi cand mergeti la restaurant, ce comandati de obicei? Ce fel de consumatori sunteti? happy

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ma uit si comand ceva ce cred ca mi-ar placea in primul rand, apoi ceva ce n-am mai mancat pana atunci dar nu foarte extravagant ca sa nu platesc sa-i intorc farfuria.

| RAY a răspuns:

Foarte rar merg la restaurant

suntserios
| suntserios a răspuns:

Mancare si bautura ce altceva sa comand?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merg la restaurant

| TheCritic explică (pentru anonim_4396):

Si daca ai merge?

| anonim_4396 a răspuns (pentru TheCritic):

As comanda ce mi-ar parea bun

| Mihaelablabla a răspuns:

De obicei comand ori ceva de care am pofta, ori ceva ce nu am mai incercat si suna bine.
Cam asa am ajuns sa iubesc Pizza Hawaii!

| DanFunie a răspuns:

Nu-s foarte pretentios, ciorburi, carnuri, salate cam din astea.

| greenish11 a răspuns:

Eu comand primul fel de mancare de pe menu pe care nu l-am incercat inca happy