| Munteanu_Victor_1982 a întrebat:

voi ce credeti elodia ghinescu mai traieste sau nu? eu cred ca da voi ce credeti?

3 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Eu cred ca a fost omorata de cioaca.

| Jee354 a răspuns:

Nu cred ca mai traieste.A uciso in apartament cu sange rece.Au fost politistii cu caini specializati si i-au gasit uniforma la 40 km. departe de casa.Au venit in apartament cu aparate speciale, s-au infiltrat in parchet unde era sange, degeaba a vopsit el in apartament ca au gasit sange.Si sunt mai multe dovezi dar..Nu cred sincer sunt 99% sigur

| Cosmin1122000 a răspuns:

Dar care e treaba ta daca mai traieste sau nu!? E treaba ei... Ce Cioaca ai ramas fara alte cuvinte pentru ziaristi?