| DaRkAnGeL19 a întrebat:

BUNA TPU! Vrea sa fac la hi5 cand primesc comentarii la poze sa nu se puna pana nu le accept eu stiti cum se face plzzz? cine da rasp corect si repede funda!

Răspuns Câştigător
| DakotaRoyse a răspuns:

Dai sus, sub acea imagine rotundă, al doilea, la Account - puţin mai jos, ai patru linkuri albastre, dai la al treilea, Managa Privacy Settings, la al patrulea din prima categorie, setezi pe al treilea, I am not auto-accepting any profile comments. Şi dai la Save. Şi atât big grin