| Fluffy69 a întrebat:

Vreau niste sfaturi cu ce as putea face vara aceasta, ceva mai distractiv! Multumesc, funda! :* :* :*

Răspuns Câştigător
| MiculFaraon a răspuns:

Pai sa iesi cu prietenii la un suculet, sa mergi cu familia la un gratar, sa mergi la mare cu prietenii sau familia.Sa iti chemi prietena cea mai buna la tine sa va uitati la baieti pe facebook laughing, si ai mai putea sa iti faci un prieten care sa vorbesti si sa iesi cu el toata ziua. Pa-pa happy. Iti doresc o vara cum vrei tu mai frumoasa :*.

| Fluffy69 explică (pentru MiculFaraon):

Deja ne uitam la baieti "buni" pe facebook cu prietena, ier prieten nu vreau pentru ca tocmai m-am despartit de unu.Dar multumesc!

| MiculFaraon a răspuns (pentru Fluffy69):

Iti multumesc mult pentru fundita, m-ai ajutat foarte mult.

| Fluffy69 explică (pentru MiculFaraon):

Nu ai de ce sa multumesti! :*

| MiculFaraon a răspuns (pentru Fluffy69):

Pupic :*.

| Fluffy69 explică (pentru MiculFaraon):

laughing pusic :*

| MiculFaraon a răspuns (pentru Fluffy69):

Puuup :* big hug

| Fluffy69 explică (pentru MiculFaraon):

:**** Muah!

| MiculFaraon a răspuns (pentru Fluffy69):

Ce ne mai iubim noi laughing.

| Fluffy69 explică (pentru MiculFaraon):

Asa-i? rolling on the floor

| MiculFaraon a răspuns (pentru Fluffy69):

Pai daa laughing)

| Fluffy69 explică (pentru MiculFaraon):

:* Hai sa mai incetam....pre multa iubire pe aici! laughingwinking

| MiculFaraon a răspuns (pentru Fluffy69):

Oke oke laughing

| Fluffy69 explică (pentru MiculFaraon):

winking

19 răspunsuri:
| Zoey112 a răspuns:

Iesi cu rolele sau bicicleta
mergi la mare sau la munte
citeste o carte
scrie o carte
uita-te la anime
mergi cu cortu sau la pinic

Distractie happy

| fearlessss a răspuns:

Sa iesi cu prietenii in oras
Bataie cu apa
Incearca sa faci ceva gen muzica, desen..etc
Citeste ceva interesant
Organizeaza excursii cu prietenii/familia
Te poti duce la piscina, la mare
Te poti plimba cu bicicleta
Sa te uiti la filme

| fgsdfgdfgdsfgfd a răspuns:

Buna! Eu am inceput sa fac bratari handmade din ate uita-te pe you tube se invata foarte repede poti creea multe modele! Poti sa le daruiesti prietenelor,familiei. Poti picta, face desene sau chiar sa incepi sa scrii poezii, cartiwinking sa citesti.E vara! Da-te cu rolele, cu bicicleta, iesi in oras cu prieteniiwinking Mergi la strandwinking

| Alinamia a răspuns:

De ce nu faci cu prietenii tai un mini magazin undeva unde e lume cu limonada rece o puneti intr.o lada frigorifica si vindeti limonada un pahar de 400 cu 2 lei si asa va faceti si bani de buzunar si va si distrati mai poti face niste perteceri in pijamale sau iesiri la gratare sa faci diverse concursuri si sa dai premii cu amintiri gen un calendar cu poze cu tine si ei pe anotimpuri sau o agenda micuta unde sa isi scrie amintirile cu tine....iti mai pot face o agenda care sa o dai prietenilor si sa isi scrie parerea despre tine o amintire memorabila si o poza ceva sa.ti ramana asa afli si tu ce cred ceilalti despre tine poti iesi la plimbari cu rolele si multe altele daca vrei iti mai pot spune.

| xRIPx a răspuns:

Cel mai frumos este sa petreci timpul cu familia si prieteniihappy
Cu pretenii poti sa faceti o bataie cu apa,sa mergeti la un film,sa jucati urmarita(e un joc foarte distractiv) etc.
Cu familia puteti merge la o piscina, sa vizitati un castel, manastire, sa faceti un gratar, sa faceti un maraton cu bicicleta in familie etc.
Sper ca ti-am fost de ajutor happy

| Tarca_Miruna_1991 a răspuns:

Buna! poti merge la DIVERTILAND sau la un parc de distractii
Ar fi foarte amuzant sa mergi intr-o tara straina
Sper ca te-am ajutat