| MestecGuma a întrebat:

Buna TPU
Vreau sa imi fac u blog. Nu gasesc un nume potrivit. As vrea ceva ce are legatura cu noaptea pentru ca atunci imi vin ideile imi vine inspiratia de a scrie povesti, poezii mici etc
funda cele mai multe

Răspuns Câştigător
| dolyan a răspuns:

Inspratie Nocturna...

7 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Uite cateva idei,poate te ajuta:
poetry night,Summer nights poetic, born for romance, né pour la romance, noche trovador, night troubadour

| dolyan a răspuns:

Scuze,Inspiratie Nocturna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O noapte printre stele
Eh, cam proasta ideea dar e tot ce am

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca numai noaptea iti vine inspiratia atunci gaseste noaptea si un nume pentru blog.

| hummmer a răspuns:

Poezia noptii, Povestea noptii, Noaptea am idei.

| Brotacelul a răspuns:

Scurt si la obiect: LaNoapte...
funda? :D
a, ca si platforma ti-as recomanda sa folosesti www.ucoz.ro - eu sunt extrem de multumita de ceea ce ofera.
succes!

| DoubleR180 a răspuns:

DarkNightPrincess, NightGirl, NightQueen, MoonLight sper ca te-am ajutat