| Danny_8046 a întrebat:

Buna TPU vreau sa-mi fac alt skype si nu stiu ce nume sa-mi pun ca toate is ocupate pe care vreau eu sa pun dati-mi si mie ideii vreau ca sa contina numle Dana se poate si far nule Danna. Fundaa pentru cele mai bune ideii

5 răspunsuri:
| Mirruna a răspuns:

Danet

| Gufiii a răspuns:

Dannablack
funkydana
danaloveyou
kisskissdanna
tepupadanna
sweetydanuta
ddaannaa
DOdannaDO
DannAmusic
dannalove(ce iti place)
dannaskype
danna. danna
dannaPunct
dannalife
ladydanna
cam atat sper ca ti-am dat cateva ideiwinking
succes

| Alexandra8989 a răspuns:

Ƹ̵̡ Ӝ̵̨̄Ðåηå
ÐÿЖ

Dydy

Dee

Dede

funda? hai plisz macar pentru atata scris

mai incearca si tu

| eusix a răspuns:

Danutzza,_-~-~^*Dana(danutza danna etc.)*^~-~-_

| RaduManole a răspuns:

ƒعтiт§ª nu mai ¢яєde ιη ρσνєѕтι Danutzic --asta pentru nume si pentru nume skype:danutzzic97 sau anul in care te-ai nascut ar fi ajutat daca ai fi zis cati ani aiwinking pentru ca asa as fi stiut la ce nume sa ma gandesc laughing orikun sper ca iti place ala tongue