| MestecGuma a întrebat:

Buna TPU
Vreau sa-mi fac un blog ( blogger ) cine ma poate ajuta sa imi lase un id va rog cine se pricepe. funda

Craciun fericit

Răspuns Câştigător
| Gabi19971983 a răspuns:

Lupugabriela99@yahoo.com

4 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Bună,
Mai bine caută un tutorial pe youtube. Acolo poţi vedea efectiv unde trebuie apăsat/completat etc.
Numai bine!happy

| Brotacelul a răspuns:

Eu ti-as recomanda www.ucoz.ro - e mult mai usor de folosit si in plus au si forum.ucoz.ro unde gasesti foarte multe materiale ajutatoare.

| georgeta27 a răspuns:

Trebuie sa iti faci cont la google, si urmezi si pasii care trebuie urmati