| GiuliaTamas a întrebat:

Buna TPU. vreau sa va rog ceva am o prietena cu care stau tare mult ea are 16 ani e foarte mica de inaltime ca si mine la inaltime si eu am 12 ani dar nu prea avem ce face de fiecare data cand mergem impreuna afara ne dam cu bitele si stam in fata casi si vb ne puteti da niste idei ce sa facem?

Răspuns Câştigător
| buubi a răspuns:

Puteti sa va plimbati...Sa stati in casa sa va uitati la un film, sa va jucati un joc. Cand sunt doua prietene intr-o camera, e imposibil sa se plictiseasca. Succes!