| Ane_1146 a întrebat:

TPU!
Vreau sa va urez un Craciun fericit alaturi de cei dragi, Mosul sa va aduca sanatate, bucurii si cate cadouri poate el. Va pup...

8 răspunsuri:
| dulcikaa a răspuns:

Multumim pentru urari. tu, si cunostintele tale sa aveti parte numai de impliniri, fericire, sanstate si...Craciun Fericit!

| Sofffie a răspuns:

Si noi iti uram tie un Craciun fercitsi sa ai parte de tot ce iti doresti dar nu in ultimul rand sanatate, ca e mai buna decat toatewinking

Sarbatori fericite!

| MrsBrunetzyka a răspuns:

Mersi la fel!

| pokemonfan2000 a răspuns:

Multumim.Iti dorim si ni un Craciun fericit si sa ai parte de fericire, sanatate si tot ce e mai bun. Ah da si te rog data viitoare sa pui o intrebare, nu o urare.Sarbatori fericite! big grin

| BrD a răspuns:

Multumim! Sarbatori fericite!

| BloodMagickNecromance a răspuns:

Mulțumim, Ane!
Și ție îți dorim Crăciun fericit și sănătate în familie!
Numai bine!

| iulia972 a răspuns:

Multumin iti urez un craciun fericit si tot ce iti doresti sa ti se indeplineasca si sanatate ca e mai buna decat toate
craciun fericit!

| Ane_1146 explică:

Multumesc si eu.