| AnneIsHere a întrebat:

Vreau sa vorbesc cu cineva despre smallworld cine are un cont de vip minim nivel 10 sa aiba gold mult tokens. Sau sa imi spuna cum sa fac gold dar nu cu bani adevarati sau plante ca am nivel 19 la plante si nu am primit nici un ban cum sa fac sa primesc bani pe plantele alea?!

1 răspuns:
| Ania100 a răspuns:

Si eu am incercat si nu iau niciun ban.Eu faceam gold asa:cauti la misiuni Easter Island si la sfarsit iti da un iepure il vinzi la trading si iti dau aia 100 gold pe el.sau il vinzi direct cu 75. e alegerea ta.sau rogi un vip sa te lase pe cont, sau faci foarte multe conturi(sa ai mult tokens)si de exemplu te duci la trading post si pe 50000 tokens iei 1000 gold.Multa bafta! scuze pentru raspunsul intarziat.:*te pup