| dennisse a întrebat:

vreau si eu cateva statusuri dragute si de dragoste sau chiar amuzante ...orice status e bine venit.Dau funda si vot

1 răspuns:
| Cami30 a răspuns:

1.Nu ii cere unei femei imposibilul! E capabila sa ti-l ofere!
2.Sunt un om obisnuit si totusi diferit.
Îmi place sa fiu diferita, uneori ciudata, câteodata chiar complicata!
Dar asta e farmecul meu.
3.Sunt genul de persoana, care râde, glumeste, ti-e cea mai buna prietena pâna când ma scoti din sarite
4.Sunt genul de om caruia ii place sa creada ca n`a pierdut nimic.sau ca a pierdut doar lucruri care nu i`au trebuit.
5. Zâmbim în exces! Asta doar pentru ca noi nu avem motive serioase de stres!
6.O femeie puternica este acea femeie care e capabila sa zâmbeasca dimineata, chiar daca a plâns toata noaptea.
7. Învata sa nu te atasezi de nimeni si de nimic, pentru ca esti consienta ca nimic nu dureaza...toate pleaca
8.Nu regret nimic, si orice greseala as mai repeta-o înca odata, daca as sti ca prezentul ar fi acelasi!
9.Şi ştii că niciodată n-o să mai fie cum a fost. Şi multe lucruri acum nu mai au rost.
10. Păpuşă, stai departe, ce-i al meu e pus deoparte!
11.Tin minte cand ma suparai si plecam, iar tu veneai dupa mine si-mi spuneai 'glumeam iubire'