| anonim_4396 a întrebat:

VReau si eu Cele mai noi Statusuri pe care l`e aveti love struck Sa FIe STaturusi pe care nu l`e gasesti pe orice Site happy Fundaa :X:X

3 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Acceseaza http://www.facebook.com/RonnixOnline si uita-te la mesajele de pe wall. Toate sunt statusuri.

| justlovewithoutpain a răspuns:

Depinde, triste, amuzante, de care?happy

| lindana a răspuns:

Fetele frumoase, sa nu le iubiti, daca vreti in viata sa nu suferiti...
ma dau cu sania in frigider
m-am gandit la statusu` asta toata ziua
Foaie verde intr-un copac; mie-mi vine sa ma plimb
IuBeSc...Pe CeI care ma Iubesc...winking
inima nu cere...dar vrea!
dac ma superi imi scot cornitele! tongue
Prieteni…. spuneti-mi si mie unde pot sa gasesc iubirea….o caut de ceva timp da nu o gasesc
N-am status
Baietii au ceva al lor, fenomenal, dar intotdeauna fetele au rolul principal!
De-ar fi cerul o maliga,iar pamintul un brinzoi...m-as gindi numai la tine, cum sa-l mincam amindoi
Fii fericit cît traiesti pentru ca mort o sa fii mult timp.
DRAGOSTEA====batai de inima pentru dureri de cap
... Fulga nu fi vaca...big grin
doi cheli se trag de par
un mut ii spune surdului ca orbul a vazut un paralizat fugind!
ochii care-s vineti, gura a vb prea mult
spersanutiiamulttimpsacitestistatusulasta
am sa te pufulez
Hai………….Hai sa………….Hai sa ne………….Hai sa ne f……….Hai sa ne fu……………Hai sa ne furam timp pentru o cafea
Pumnul este partea de vorbire care iti muta maxilarul si te intreaba daca mai vrei