| CxXPCC a întrebat:

vreau si eu niste masti pentru fata ca sa am tenul fin si curat ....va rog frumos sa fie fara lamaie ca am auzit ca lamaia nu e buna pentru ten happy
Dau fundita!:*

Răspuns Câştigător
| Teomari a răspuns:

Daca vrei o masa facuta de tine iti recomand sa iti cumperi o banana, o tai in feli si le strivesti, dupa care iti va iesi o pasta pe care o vei aplica pe fata

P. S:O sa-ti simti fata incremenita!

O sa-ti mai recomand si o masca cu morcovi. Dai morcovii prin razatoare si ii amesteci cu albusul de ou dupa
care ti-o aplici pe fata!:*Funda?

5 răspunsuri:
| Andrey57 a răspuns:

Are la oriflame o masca de fata din 2 pliculete lipite foarte buna big grin eu nu am absolut nici un cos si nici un punct negru pe fata de la ele si nu sunt scumpe 12 lei parca pure skin se numesc

| CxXPCC explică:

Nu vreau cumparate, vr sa le fac eu! nu am incredere in produse cumparate
mi-am mai cumparat iar dupa mi-au aparut pete pe fata de la ele.
nu vreau dinaceleea fff complicate

| Mwha a răspuns:

Http://www.ziare.com/......asti+fata, este buna masca cu papaya?

| Mwha a răspuns:

Scuze am gresit link-ul. uite-l aici : http://www.ziare.com/articole/retete+masti+fata

| jacobtim44 a răspuns:

Vezi Aici http://ingrijireatenului.cabanova.com/cosmetice-ingrijire-ten.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute