| ♥ ѕოiℓε ƒօг ოεε ♥ a întrebat:

TPU! vreau si eu niste statusuri care
sa ii arate iubitului meu ca sunt suparata pe el... funddaa1!

4 răspunsuri:
| zacrazy a răspuns:

"Sunt suparată pe tine, bă boule!" rolling on the floor

Spune-i direct si rezolvati problema, nu pune statusuri ca risti sa pari penibila happy

| capisci a răspuns:

Idem "zacrazy"

| Mejustme a răspuns:

Te iubesc in gand, Te iubesc cand plang, Te iubesc cand rad, Te iubesc cand dorm, Te iubesc enorm... Dar din pacate u nu ma iubesti nicicand
Eu sufar pentru. tine, plang pentru. tine, eu nu dorm pentru. tine... dar tie nu iti pasa.-

| babykeykey a răspuns:

Mai matur ar fi daca i-ai spune ca esti suparata pe elbig grin
Ma rog... faci cum vrei. Daca ar fi sa pun, cred ca "Esti un bou" ar suna cel mai binelaughing