| ciupitzzel a întrebat:

Buna,TPU.vreau si eu niste statusuri de dezamagire din partea prietenilor! big grin la cel mai bun. Funda! :*

2 răspunsuri:
| AndaluziaM a răspuns:

Lumea asta te distruge, Te induce in eroare, Fura tot si apoi fuge, Te raneste si te doare!

Majoritatea prietenilor sunt ca umbra. Nu apar decat atunci cand e soare. :-J

Ma pot increde mai mult in dusmani cinstiti decat in prieteni falsi.

E mai rusinos sa nu ai incredere intr-un prieten decat sa fii inselat de el.

Prietenii falsi sa dea buzz, acum fac prezenta

Prietenii ramân prieteni. Cei care nu ramân … înseamna ca n-au fost

Un prieten adevarat iti da bani si nu tii cere inapoi, un prieten fals iti da ceva, ii esti dator cu viata
Prieteni ca tine gasesc la orice colt de strada.

O prietenie care ia sfarsit n-a existat de fapt.

SPER CA TE-AM AJUTAT

| LostInBubble a răspuns:

-Toti in care am crezut... m-au lasat cand n-am avut

-Nu mai am incredere in tine, pleaca... sa nu mai vorbesti cu mine.

-Am crezut in tine, mi-ai promis ca ma vei sprijinii, acum e prea tarziu sa iti mai revii...

-DND... m-a dezamagit iubirea...

-Nu te mai uita la mine, m-ai pierdut...

-Daca ieri eram apropiati astazi nu mai suntem frati...

-Ai gresit iti pare rau, numai esti in sufletul meu.

-Nu mai am nicio speranta sa te mai intalnesc in viata.

-Ai prieteni langa tine doar atunci cand iti e bine...

-Daca ar fi sa ma gandesc, nu mai am de ce s-o iubesc...

-A fost, a fost... dar s-a terminat!

-Dezamagit, trist, spulberat, nu mai am nimic de comentat!