| Vanesa_9948 a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri... pentru cele mai bune, frumoase si multe fundita si Vot... plizzz

Răspuns Câştigător
| Andr33a96 a răspuns:

Http://blogg-maniaa.blogspot.com/ uite aici mai multe :p. sper ca ti'am fost de folos;;). funda :o3

3 răspunsuri:
| Andr33a96 a răspuns:

• Astazi bem pentru noi. Pentru cei ce ne-au avut, pentru fraieri care ne-au pierdut si pentru norocosi care ne vor avea. smug

Vine un moment in care trebuie s-ati dai seama ca unele persoane au loc in inima ta. dar nu si in viata ta
• Iubestee : x! Traiestee \m/! Viseazaa day dreaming! E gratiss smug!
• Si s`a schimbat :d si nu`i mai pasa love struck acum e mai greu whistling sa-ti mai cad`n plasa love struck
Atunci când te întorci la o iubire mai veche, e ca și atunci când citești o carte din nou și din nou - sfârșitul nu se schimbă niciodată
• Femeile se aranjează si se fac frumoase pentru că, din pacate, majoritatea bărbaţilor au ochiul mai dezvoltat decât mintea
• Pacat ca ignoram pe cei ce ne adora si ii adoram pe ce`i ce ne ignora...pacat ca iubim pe cei ce ne ranesc si ranim pe ce`i ce ne iubesc.
• Apa, vantul si gura lumii nu o poti opri oh go on
• Dacă mâine o să mor asta e. Toată`lumea o să`întrebe`'de ce?'. Nimeni`nu o să`plângă`la nesfârşit, şi`după`o lună : "asta`e. A`murit`! "oh go on Lasa`ma dre`q in paceeoh go on.`straight face
• Diferenţa dintre mine şi tine e că eu nu minţeam când spuneam că te iubesc.
• Imperfect? Hai lasă! Faza e că el te acceptă şi-aşa dacă îi pasă
• Ce unii au şi nu apreciază, alţii işi doresc si doar visează!
• Mii de voci in capu` meu imi spun :Heyy! Incearca sa te aduni! Si promit din nou sa nu mai cred in promisiuni oh go on
• Te-ai întrebat vreodată câte ai să pierzi dacă dai persoană iubită la o parte doar pentru un moment plin cu orgoliu?;(
• Daca` ai sa vezi vreodata realitatea, am acelasi nr de telefon. Nu ma suna insa la miezu` noptii k altadata, s`ar putea sa nu mai fiu singurwinking
• Nu vei stii niciodata ce s-a intamplat de fapt... daca te-am uitat sau doar ma prefac!
Sunt persoane speciale care şi la mii de km te fac să le simţi aproapebatting eyelashes

| Dutika a răspuns:

Vreau o viata noua! Si de restul’ caramele!
- El si ea, sex in draci. La un moment dat el ingheata intr-o pozitie de statuie. Dupa vreo 10 secunde, tipa intreaba: – Ce faci? – O figura noua. Am invatat-o de pe site-urile porno. Se cheama "buffering".
- Alcool? ce-i ala? nu este in vodkabulariu meu, stai sa-l caut in whiskypedia…
- tu ca mine mai gasesti, eu ca tine nu mai caut…
- Barbatii au doar doua necesitati: sexul si mancarea. Daca vezi ca partenerul tau nu are o erectie, da-i un sandvis.
- Zambeste! E al doilea cel mai frumos lucru pe care il poti face cu buzele.
- Cand barbatul se simte rau, isi cauta sotia. Cand barbatul se simte bine – il cauta sotia!
- De ce e rara o femeie cuminte si frumoasa? De ce atunci cand o gasesti o inseli cu prima zdreanta proasta?
- Da-i unui barbat mana libera si te vei trezi cu ea prin toate locurile!
- Care e cea mai grea limba pentru barbati? PRIMA, ca dupa se invata.
1) Fericirea înseamna sa ai o familie mare, iubitoare, grijulie, închegata, care sa locuiasca într-un alt oras.
2) Barbatii mint mai mult... femeile mint mai bine.

| adrianaioanated a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute