| MaDuulicii a întrebat:

vreau si eu nume pentru id ma numesc madalina. dar nu trebuie sa fie neaparat cu numele...si sa aiba caractere gen.,,†". mersi mult. dau funda. si app sa imi spuneti si cum fac sa vada si ceilalti numele.big grin

Răspuns Câştigător
| biancaalexe a răspuns:

Pentru id: мãđãℓίήά. Poti folosi si : ღღღ ♥♥ ¸.•¤ etc
Poti vedea mai multe modele aici ---> http://bancuriok.com/category/statusuri-animatii/

3 răspunsuri:
| SufletAcadelicit a răspuns:

. mădălina ٩(-̮̮̃-̃)۶
. mªðªlÿnnª
(¯`·._.·[ mădă ]·._.·´¯)
×÷·.·´¯`·)» mădă «(·´¯`·.·÷×
etcetera. şi ca să poţi face să vadă ceilalţi. intri la Actions --> Send my contact details. Şi faci cum faci să trimiţi un mass. Cui ai nevoie. baftă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pzd_nf