| EmoPrincess a întrebat:

Vreau si eu sa aflu cum fac un video pe youtube? Cat mai reusit. Funda love struck love struck

3 răspunsuri:
| Aleeeeeeee a răspuns:

Pentru a face un videoclip iti trebuie un program pentru asta. Poti folosi,,, Windows Movie Maker '' pe care il are orice calculator. Il gasesti in Start -> All Programs. Daca nu sti sa-l folosesti cauta tutoriale pe internet sau roaga un prieten sa te ajute. Succes! >big grin

| ionut_8984 a răspuns:

Sunt mai multe programe pentru a face video clipuri, gasesti pe www.panalu.net astfel de programe unele online fara sa descarci nimic, totul gratuit

| auroraa a răspuns:

Pai, il filmezi cu camera ta (de dorit camera video, daca nu, fotoaparat digital) si il faci despre ce vrei tu, apoi il editezi in windows movie maker, daca nu vrei sa filmezi, faci un videoclip cu imagini( tot prin aceasta programa) si iti faci un profil pe youtube(daca nu ai unul) il incarci (este sus incarca video) si ii pui descriere, titlu tag-uri happy
sper ca te-am ajutat,
funda?
papa!