| Aiureeaaa a întrebat:

Vreau si eu sa stiu cam cat costa un aprat foto?
De mult vreau sa imi iau si parintii imi tot zic: "lasa ca iti luam asteapta, asteapta."
Astept, astept dar nu imi cumpara si eu am inceput mai demult sa stang bani si vreau sa imi cumpar singura. Dar am o problema...sunt foarte strangareata, stiu sa imi astrang bani, daaar ii cam cheltuilaughing. Ziceti-mi si mie cum sa fac sa nu ii mai cheltui ca eu de obicei ii cheltui la scoalalaughing

Niste sfaturi va rog:*:*:*

4 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Depinde si de aparat, preturile variaza intre 200-3500 lei.

| ChristiaNNN a răspuns:

Depinde ce aparat vrei. Sunt si la 250 lei dar si la cateva mii. Ce sa faci sa nu mai cheltuiesti? Nu stiu, gandeste-te cum ar fi sa ai ult visatul aparat.

| Aiureeaaa explică:

Foarte bune sugestiile, multumesc frumos:X:X:X:*:*

| babanelu a răspuns:

Pai eu daca am bani la mine. ii sparg pe toti. de obicei eu incerc sa schimb in bagnote mari. si daca am za zic una da 100 lei. nu imi vine sa ii iau sa ii chetui.si un aparat poate sa coste de la 100 la 500 lei depinde de performanta. eu am vazut un aparat de la simens cu 10 mpx destul de fain la 200 parca