| Madalyna29 a întrebat:

Vreau si eu sa stiu daca tigarea electronica este eficienta, adica daca te lasi de fumat big grin. Si cam ce pret are, si care ar fi o marca mai buna, pentru. ca am vazut ca sunt mai multe marci big grin. Si inca un lucru, unde se gaseste in magazinele din Bucuresti (in afara de comenzile care se pot da pe net) big grin... Raspunsul cel mai bun si rapid primeste funda >:

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu am fumat 39 de ani. Singurul lucru cu care m-am putut lasa a fost tigara electronica. Am incercat cu ceaiuri, guma, prostii lipite pe mana si nimic. Dupa o luna si jumatate de fumat tigarea electronica m-am lasat. Mi-am luat doua de la o firma serioasa de pe net. S-a ars o baterie si de abia le-am spus ca mi-au si trimis alta. Firma e de prin Ilfov. Pacat ca nu mai stiu cum se numeste.

| nutu13 a răspuns:

Sunt eficiente dar iti trebuie si putina vointa, eu am reusit sa ma las de fumat cu tigara electronica, cat costa in Romania nu stiu dar in Italia 50 de euro, du-te la farmacie si intreaba daca au.

| nutu13 a răspuns:

Caut t-fumo asa se numesc

| Madalyna29 explică:

Aaaa, si am uitat sa spun big grin...am auzit ca trebuie diferite "arome" cumparate big grin, ati putea sa-mi spuneti de unde pot cumpara aceste arome, cat costa, si cam cat timp tin acele arome big grin

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Aromele le iei de la firmele de unde iei si tigara costa in jur de 25 lei 30 ml. Da o cautare pe net. Ce-i asa de greu?

| dana28 a răspuns:

Un raspuns mai intarziat... fumez ( vapez) de aprox 9 luni si am ceva experienta cu aceste tigari electronice, daca vrei ceva de calitate sa te tina ( eu m-am "ars" la inceput asa cum majoritatea o patesc ), iti recomand ego - evident cea originala de la joytech ( eu am luat o clona initial si dupa 1 luna s-a dus...) iar lichide cu arome diferite de la flavourart. Pentru incepatori si nu numai recomand forumul www.vapersforum.ro