| Blackwoman27 a întrebat:

Vreau statusuri pentru poza.: http://1.bp.blogspot.com/......28_web.bmp
intrebaare: imi puteti da si mie niste status-uri care sa se potroiveasca cu poza?

Răspuns Câştigător
| AlleSss a răspuns:

. Ziua in care te-ai nascut sigur era ploioasa, dar nu era ploaie… cerul plangea pentru ca pierduse cel mai frumos inger
M`au ranit persoane dragi. Dar poate asa le e firea :-:X

1 răspuns:
| adrian280 a răspuns:

Ziua in care te-ai nascut sigur era ploioasa, dar nu era ploaie… cerul plangea pentru ca pierduse cel mai frumos inger M`au ranit persoane dragi. Dar poate asa le e firea :-:X