| LoveChocolate10 a întrebat:

Buna TPUlove struck. As vrea sa ma ajutati cu ceva si de aceea o sa va dau amanunte. Vreau sa truchez o poza, in genul urmator: Poza officiala cu mine si sa il pun pe justin bieber sau selena gomez etc. langa mine.Imi spuneti si mie vreun program?

8 răspunsuri:
| ciprianftw a răspuns:

Photoshop e foarte bun!

| Toshima a răspuns:

Poi intra online pe pizap.ro/com.Acolo ai tot ce iti trebuie...

| SkyHigh a răspuns:

Poţi folosi Photoshop. e destul de complicat dacă n-ai mai folosit programul, dar poate ieşi chiar bine.

| raluca250 a răspuns:

Pizap

| roxanah a răspuns:

Photoshop happy

| Alecsoo a răspuns:

Pizap.com...plzzzzzz funda a nevoiehappy:*

| LoveChocolate10 explică:

Poi cum truchez?

Răspuns utilizator avertizat