| smileysmiley a întrebat:

Am auzit de un site twitter unde poti sa iei contact cu o vedeta din strainatate de genu Miley Cyrus si altii [e doar un exemplu nu ca as vreawinking]. Imi poate explica si mie ce e cu acest site si mai precis:
- cum sa umblu pe el... e in engleza?
- cum sa vorbesc cu ei, trebuie cont... vreau sa ma indrume cineva aici sa`mi explice asa cum trebuie
- cel mai mult vreau sa aflu de pe acest site despre Justin Bieber big grin...
Va rog cat mai multe informatii, cum se procedeaza, si twitterul lui Justin happy
Astept raspunsuri care sa le inteleg si sa pot folosi cum trebuie twitter happy

11 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

Pai e usor de folosit... dar vezi ca Miley nu mai are twitter.
Eu am happy si e super, mi-am facut o groaza de prieteni din strainatate si am cunoscut sute de oameni super tari care sunt si ei ca mine fani Justin

| thegreatgatsby a răspuns:

Dar nu toate vedetele vorbesc cu tine. Sunt unele care...'respecta' regulile twitter laughing si tot ceea ce fac este sa scrie ce fac ele zilnic si sa-si promoveze munca, dar altele sunt de treaba cu fanii, ii urmaresc, le trimit mesaje private, le raspund la tweeturi happy...(miley nu se incadra in categoria asta, nesimtita oh go on ) lol.

| thegreatgatsby a răspuns:

Ahh da, si e mai misto decat mess sau HI5. Macar aici sti care sunt adevarati si care nu.

| Black_Cherry a răspuns:

Da, este in engleza si da trebuie cont si nu e greu de umblat pe elwinking

Răspuns utilizator avertizat
| gloria a răspuns:

Este foarte simplu happyiti creezi un cont cu adresa de email etc pe twitter poti primi si mesaje insa lumea nu prea trimite mesajewinking si daca doresti sa fii la curent cu profilul meu(ciripelilaughing statusurile (unei persoane) mai degraba intrii pe profilul respectiv si click pe follow si in felul acesta ori de cate ori intrii pe twitter cand esti pe home vei vedea ce a mai facut happymai exista si twitter pics(poze) este oarecum separat si de cate ori uploadezi o poza poti bifa casuta care iti trimite linkul pozei direct pe profilul tau si in felul asta cei care te urmaresc vor vedea poza pentru ca pe profil poti pune doar poza de profil(scuze ca ma repetlaughing) iar daca o schimbi automat cea anterioara va disparea...altcevathinking
imparti ce vrei tu :video, poze, articole despre ce vrei tu happymie imi place mult ca aflii multe despre cam tot ce vrei; daca vrei sa urmaresti pe miley montana laughing sau cum o cheamabig grin trebuie stiut ca de obicei daca este adevarata hanah montana sa ziclaughing sus in dreapta profilului ei scrie cu turcoaz ''veriffied''[contul ]big grin adica chiar este contul ei si cu asta sunt ok pentru ca stii ca multe conturi sunt fake-uri s laughingcam atatbig grindaca mai ai nelamuriri trimite un mesaj dar e simpluhappybaftatongue... ah si trebuie sa te incadrezi in 140 caractere pentru fiecare statusbig grin daca nu ai loc mai scrii unullaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu sa vorbesc cu justin beiber. cum fac?
spuneti-mi si mie va rog nu stiu cum sa-mi fac cont pe twitter imi place de el. maria_anca38 id meu cine e fana sa ia id

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vorbesti cu cineva din romania poti vorbi si romana si engleza si da iti trebuie cont si trebuie sa-l bagi pe justin bieber si apoi iti da falou si apoi vorbesti cu el eu vb mereu cand are el timp ca aproximativ toate orele le petrece pe twitter si vorbrste cu fanikisskisstonguebig grinbig grinhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce sa fac?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este in engleza

| anna_9758 a răspuns:

Da.pai eu am cont p twitter iar justin scrie aproape in fiecare zi ce face.