| P3trutz a întrebat:

Am gta 4 si cand il joc nu stiu ce are de incepe sa se plimbe imaginea in stanga si in dreapta, iar masina accelereaza singura ca si cum as fi tinut butonul de acceleratie apasat. Va rog mult sa ma ajutati si sa-mi spuneti ce trebuie sa-i fac! Oer funda si vot. Ms mult.

1 răspuns:
| Andyy007 a răspuns:

Aia este pentru ca e joc piratat, adica nu l-ai cumparat original.Nu incurajez pirateria, dar ai putea lua un crack reloaded si poate iti merge.