| Buster a întrebat:

Buna tuturor am si eu nevoie de niste sfaturi stim cu toti ca in curand vine revelionul si eu cu inca cativa baieti organizam revelu si m-am gandit eu ca sa iasa super petrecerea sa facem niste surprize invitatilor de ex cuma r fi tombola sau geva in genu de ras va rog daca puteti sa imi dati idei sau site-uri cu asa ceva cel mai bun raspuns ia funda! mersi

1 răspuns:
| noktambul a răspuns:

Ca sa iasa super petrecerea, invitati si niste fete! Nu o sa va mai trebuiasca tombola sau alte alea.