| alexia222 a întrebat:

As vrea si eu niste mesaje care sa le scriu pe panglica clegilor mei din clasa(suntem a VIII-a)

2 răspunsuri:
| vlad89c a răspuns:

1.Iti urez urmatorii ani de liceu cei mai frumosi din viata, sa iti faci multi alti prieteni, si sa excelezi la toate! Cu drag, colega si prietena ta alexia.
2. Vlad, mi-ai fost ca un frate in anii aceestia de scoala, si iti doresc numai bine pe viitor, sa fi sanatos, fericit, si sa ai tot ce iti doresti.
3.Denisa, iti multumesc mult pentru toate clipele frumoase petrecute impreuna in scoala, si sper sa iti gasesti la liceu o prietena asa de buna cum ai fost tu pentru mine, iti urez multa fericire!

| bogdan72 a răspuns:

Gandeste-te si tu la o amintire placuta sau amuzanta... Ceva pe care cand o vor citi isi vor aduce si ei aminte si vor rade (peste 3-4 ani, stii tu).
Asta e marele secret laughing.