| anonim_4396 a întrebat:

Daca va uitati in poza de la avatar am un desen big grin si nu imi place ca este simplu cu creionul si as vrea sa ii dau putina culoare, dar nu stiu ce culori sa folosesc ca sa fie mai cool. Aveti idei?

Răspuns Câştigător
| DarKJoKeR a răspuns:

Un verde foarte stridentbig grin... te pricepi la desen? de mult caut pe cineva cu care sa schimb niste parerilaughing... daca da, da add la id radu20092000 big grin...si app, daca nu iti place verdele, poti folosi si un albastru, dar cum spuneam, sa fie stridentwinking.incearca cu umbre

10 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Frumos desenwinking
Eu as alege un albastru deschis sau un verde love struck

| maryana5 a răspuns:

Incearca cu roz pe marginea literei(adica pe jos, ca un fel de flacara). Apoi condimenteaza' cu putin verde sau galben pe pereti(adica sus). big grin mie mi-ar placea love struck
xoxo, mary peace sign

| Gabry a răspuns:

Te pricepi la desenewinking! Ar merge orice culoare iti place, in afara de gri, negru sau maro! Astfel de desene pot fi colorate oricum, pana si un albastru mai deschis si unul mai inchis!
Te sfatuiesc ca la fiecare litera sa dai mai intai cu albastru, apoi cu bleu si apoi iar cu albastru(am luat o culoare oarecare).

| JackieSue a răspuns:

Dar poti sa lasi desenul asa si sa mai faci tu ceva colorat pe langa desen... un contur colorat sau culori imprastiate pe foaie...

| sorin a răspuns:

Lasa-l asa ca e mai misto, ar merge colorat cu gri.

| knnight a răspuns:

O dalove struck, incearca sa faci niste umbre ca la curcubeuhee hee

| knnight a răspuns:

Adica un rosu-albastru ar merge:X

| noname_1116 a răspuns:

Hmm...cand ma uit la desenul ala imi vine in minte roz negru si verde... nu e necesar sa le pui pe toate aste la un loc acolo laughing

| ionut_1835 a răspuns:

Rosu verde si albastru

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da fa cu albastru si gribig grin