| Kandy a întrebat:

happy
Imi puteti spune niste titluri de filme politiste/thrillere psihologice?batting eyelashes
Multumesc anticipat! kiss

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

pathology2008, Righteous Kill 2008, Mindhunters (2004, The Butterfly Effect 1+2(3 nu e cine stie ce, se abat de la subiect). Inside Man 2006.Iti dau un pot gratis:Dadak te-a impresionat un film(ideea filmului, personajele care au fost alese sa joace, si alte detalii.afla cine a regizat filmul respectiv, apoi intra pe www.imdb.com si scrie la search numele regizorului.iti va da toate filmele care acesta lea produs.sau poti cauta filme dupa actori, la fel procedezi.Eu unu asa fac, rar nimeresc un film care sa nu-mi placa.

5 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Mr. Brooks, The Silence of the Lambs, Se7en, Cypher, The Skeleton Key, Flightplan, Zodiac, Fracture

| CB4ever a răspuns:

Shutter Island e un film thriller psihologic, dar s-ar putea sa nu-l intelegi foarte bine, e mai greu.

| Enigma_6375 a răspuns:

The butterfly effect 1, 2, 3
Mr.Nobody
The Jacket

| Irina_5161 a răspuns:

,, Curierul"

| Irina_5161 a răspuns:

,, Curierul'