| Gabriela_6882 a întrebat:

:*
In septembrie este ziua mea si vreau sa organizez o petrecere in aer liber la care sa invit prietenii apropiati. Nu este o zi oarecare, este MAJORATULbig grin si o sa'l fac acasa pentru ca am loc suficient.
As vrea sa ramana o zi de neuitat, in sensul desfasurarii...adica nu mancam, bem si plecam acasa. Sa fie distractie, sa ne simtit toti bine.asa ca m-am gandit ca poate ma ajutati si voi putin. Cateva idei indraznete, originale, insa fara party mascat.mai citisem ceva pe net despre asta.
Fundita celui mai interesant raspuns!

Răspuns Câştigător
| FunDa a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa faci ceva original! nu ce au facut altii! si eu imi fac majoratu in septembrie si am zis ca n-are rost sa ma iau dupa altii! ce o sa faci tu este mai original si o sa le placa.bafta! pup:*:*:*

3 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

L majoratu lu varumeu am dansat pe toata felurile de muzicaa
-populara
-rock
-manele
-house
-rap
si a facut striptisrolling on the floor)))

| Gabriela_6882 explică:

FunDa...daca nu te deranjeaza. pe cat esti nascuta? happy

| Tzufu a răspuns:

Pai fa ceva in grup cum ai spus si tu prieteni apropriatihappypentru ca aasa e mult mai bine si fa la 12:00 ceva de gen iti aduce cineva 2 cartofi si un morcov pe morvos pui prezervativ si le legi pe toate 3 si prietenul tau sau daca nu ai cea mai buna prietena sati scoata sutienu' si pentru tot restul serii sa ramai faralaughingo sa fie foarte funny iti spun am mai fost la maj in gen si pff a fost super efectivhappysarbatorita sa simtit in largu ei...si dupa aia cele mai bune prietene sau dus si au luat un baiat si pe baiat lau imbracat in rochie si iau pus vata la tate si totii siau pus suzete in gura sau facut in multe culorii pe fata cu 2 codite.superhappyRecomand si...sa te distrezi happy b-day pentru atunci:*