| Anonime a întrebat:

Puteti sa ma ajutati: am descarcat de pe net GTA ViceCity Vs 2 Fast Furious[laughing] l-am dezarhivat, totul cum trebuie dar nu merge jucat sad...Stie cineva care ar fi problema?

Răspuns Câştigător
| Gamesoflegend a răspuns:

Ai jocul GTA (Grand Theft Auto) Vice City instalat in pc? Nu conteaza daca ai original sau crack-uit. Il descarci, il instalezi, si apoi instalezi jocul modat in folderul GTA-ului original (luat de pe net) sau in D, C, E, depinde unde ai instalat jocul original. Incearca asta.

1 răspuns:
| Gamesoflegend a răspuns:

Incearca sa instalezi jocul original, si apoi instalezi jocul modat.