| anonim_4396 a întrebat:

Sunt curioasa sa știu pe cât se începe școala anul acesta?
Pe 16 sau pe 9?
Aștept răspunsuri, +voturi.

Răspuns Câştigător
| NoLoveNoStress a răspuns:

Pe 16 ianuarie.:d.si eu incep tot pe 16.

10 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Pe 16, dar in unele orase ale tarii se incepe pe 6, eu de exemplu incep pe 16big grin

| T7uk a răspuns:

Eu incep pe 16

| Deleb a răspuns:

Deci răspuns final, 16 ianuarie. Mulțumesc!

| YuLiAnDrEeA a răspuns:

Pe 16 I-VIII, dar la liceu mi se pare ca pe 9

| ÇåÞşůήϊςå2012 a răspuns:

Eu incep pe 16 (cls. 1-8)

| Christina a răspuns:

Pe 9 incep doar studentii, pe 16 incep elevii de liceu, gimnaziubatting eyelashes

| ABYionut a răspuns:

Scoala se incepe odata cu liceul pe 16 ianuariehappyvacanta asta si cea de paste or sa tina 3 saptamani!

| ABYionut a răspuns:

Giulia poate pe 9 vrei sa zici caci e vinerihappybig grin! si ai dreptate in unele parti se incepe pe 9 deoarece trebuie sa recupereze unele lectii.dar la minister s-a decis sa se invete pe 16. sper ca ti-am fost de ajutor!

| dragosh57 a răspuns:

Pe 16. dar cum in unele orase se incepe pe 6?

| DonBulan0 a răspuns:

Eu incep pe 15crying