| monia a întrebat:

Un baiat de la mine in clasa ii place de mine.Cand iesim ma tine de mana.Astazi de 1 martie mi-a luat o cutie cu pietricele frumoase pe ele si inauntru o inimioara care zice ca este inima lui.
Am 9 ani iar el tot 9 ani. Mi-e frica sa le zic la parinti ca ii place de mine.Credeti ca sar supara si m-ar certa?
P. S.:Recunosc ca si eu il plac!

8 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Hey, dacă părinţii tăi nu sunt genul care te ţin din scurt, sigur îţi vor şi da sfaturi pe tema asta laughing şi-ţi vor explica ce şi cum detaliat. E o bună idee să le spui, părerea mea happy

| Robert a răspuns:

Cuy siguranta parintii tai se vor amuza.Le poti spune linistita ca ai un admirator sau cuceritor.

| TheCritic a răspuns:

Felicitari...nu le zi parintilor daca tu nu vrei.O sa le zici cand simti ca esti pregatita.Nu te critic dar reciteste si tu ce ai scris.
"Un baiat de la mine in clasa ii place de mine"-"Unui baiat de la mine din clasa ii place de mine."
"Mi-e frica sa le zic la parinti ca ii place de mine."-"Mi-e frica sa le zic parintilor ca baiatului ii place de mine."tongue

Răspuns utilizator avertizat
| monikaaaaaaaaa a răspuns:

La 9 anihappy
mai bine ocupa-te de scoala
"Un baiat de la mine in clasa ii place de mine."
nu de la varsta asta incepi cu iubiti si.laughing

| V3lCr0 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic e prea devreme chestia asta nu mi-a placut niciodata ca na doar nu il iei de sot cand loi lua atunci sa-i zicihappy

| elutzyka a răspuns:

Eu zic ca ar trabui sa le zici ca ii place de tine si mai tarziu pe la vreo 12 ani ca sunteti impreuna daca o sa fiti.

| Aymris a răspuns:

Este prea devreme pentru a avea o relatie happy eu zic sa ramai la o relatie de amicitie pana mai cresteti happy