| Here4u a întrebat:

Unui baiat ii place de mine, dar mie nu imi prea place de el, imi place de varul lui. CE SA FAC?

Răspuns Câştigător
| SensualSeduction a răspuns:

Explica-i situatia asa cum este,fii intodeauna sincera, ca sa nu auzi peste un oarecare timp ca te-ai folosit de el, adica ca ai fost cu dinsu din cauza ca sa nu-l superi.si daca varului lui are si el sentimente pentru tine, atunci nu vad motive sa nu fiti impreuna. sper ca ai inteles ce am avut in vedere.pupici.si vezi.fa alegerea corecta... fundita?

8 răspunsuri:
| benny a răspuns:

Faci ce ai facut si pana acum

| shadovv a răspuns:

O telenovela.

| Andrusccaaa a răspuns:

Bine ai venit printre noi! asta nu e un site de matrimoniale citeste regulile happy Pa, pa.

| Pettricaaa a răspuns:

Pai poti sa-i spui baiatului respectiv ce nu-ti place de el, dar sa nu-i spui direct, ca daca e indragostit tare o sa sufere mult dupa tinelaughing si abia apoi sa-i spui ca-ti place de varul lui.Parerea mea.

| Ciudatelul a răspuns:

Ai pute sa ii zici cred ca va intelege sunt sigur(o sa inteleaga ca iti plavce de varul lui)

| stefanel1hp a răspuns:

Fii sincera, adevarul e cel mai important chiar daca uneori e dureros.sigur iti va aprecia sinceritatea!

| MaduMada a răspuns:

Buna!
Cred ca ar trebui sa fii sincera cu baiatul, sa nu ii dai sperante false. Ii poti spune ca iti place de varul lui, iar el poate te va ajuta sa fii cu el.
Sper ca te-am ajutat;*

| MaduMada a răspuns:

Buna!
Pai ar trebui sa fii sincera cu baitul, nu cred ca ai vrea sa il faci sa sufere. Daca el va intelege, ii poti spune ca iti place de varul lui, poate el te va ajuta sa fii cu varul sau.
Sper ca te-am ajutat;*