va rog ajutati-ma crying!

deci, am cont pe conquiztador si in fiecare zi intru ca sa ma joc jocul ala si azi cand intru nu merge pentru ca dau la joc, si nu mai scrie toate informatiile scrie doar "daca jocul nu porneste click aici" si am dat acolo si este totul negru si nu stiu ce sa fac!
va rog cei care puteti, ajutati-ma!
dau fundita

Răspuns Câştigător
| DianaAndra1 a răspuns:

Buna! happy.
Acum am intrat si eu in contul meu si merge perfect.ca intotdeauna.
Incearca sa intrii cu un alt browser.Gen mozilla, nu internet explorer.sau google chrome/opera.Schimba borwser-ul si iti merge.Probleme cu server-ul nu sunt, deci e de la tine.
Good luck!

2 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Conquiztador jocul, merge perfect, întreabă pe forum pe moderatori, nu te-ai exprimat bine şi nu prea înţeleg ce se întâmplă exact. Poate ai probleme cu internetul. Baftă!

| 구미호 a răspuns:

Mai incearca.Si eu am un cont dar e pe alt joc si nu imi mai mergea, imi aparea negru.Am mai incercat si mi-a reusit.star