| anonim_4396 a întrebat:

Va rog, cine are cont pe site-ul Ourworld.com, sa-mi spuna si mie cum fac pentru a castiga diamantele acelea albastre. Va multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| iuandfto a răspuns:

Nu exista decat diamante verzi. Acele verzi le obtii prin codurile pe care le iei de aici http://lastcookie.wordpress.com/. Daca vrei sa-ti spun mai multe lucruri despre diamantele verzi lasa-mi un mesaj pe privat iar daca tu ai vazut diamante albastre spune-mi tot pe privat unde le-ai vazut.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, intr-adevar sunt diamante verzi, ma scuzati, dar unde sa pun acele coduri iuandfto?