| Ser9iu a întrebat:

Buna va rog dati-mi daca stiti un server in limba romana de metin 2, daca nu aveti in romana dartimi in engleza. ca de italiana m-am saturatbig grin pls dar sa fie fain big grin

4 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Get a life, get a girlfriend
CE naiba tot jucati metin2? E o pierdere de timp nu ai realizat?

| AidaAmaranta a răspuns:

Poate ca te va paste o raceala!winking. daca spui ca nu ai facut dragoste si nu esti insarcinata! Eu spun sa nu iti faci grij! happy pe pup:* toate cele bune!

| AidaAmaranta a răspuns:

Oo nu cred ca am gresit intrebarea!big grin, iart-ma nu am vrut sa postez! la acest capoitol cred ca te-am confundatbig grin scuze incodata

| robert03 a răspuns:

Eu joc pe u1u1.net e super tare jocul si e si in engleza