| just4you a întrebat:

Va rog dati-mi si mie un cont de lady popular de level 6 macar care nu va mai trebuie si promit funda imediat garantat! Lasati-mi mesaj pe privat cu User si pass!:*:*big grinwinking

6 răspunsuri:
| AlexUnder a răspuns:

Iti dau da nu e de level 6

| AlexUnder a răspuns:

Il vrei?

| just4you explică:

Dar de cat este?big grin

| Elzee a răspuns:

Am eu m-am plictisit de el asa ca ti-l dau tie este de level 17 are 188 de diamante contul este user: karinutza99 parola:pisicutadulce

| biluta01 a răspuns:

Vreau si eu un cont de lady popular de nivel peste 15 cine imi da si mie? va rog

| biluta01 a răspuns:

Vreau si eu un cont de lady popular cu nivel peste 15 cine imi da si mie? va roggggggggg