| anonim_4396 a întrebat:

Buna. Va rog foarte mult sa ma ajutati cu idei big grin. Nepotica mea implineste un an si as vrea sa fac un fel de marturi pentru ca ii ia si motul big grin. Eu as vrea sa fac poze cu fiecare pereche care vine si sa adaug si imaginea fetitei. Problema este ca nu stiu ce as mai putea adauga si ce as putea scrie pe poza si pe plic. Ceva idei va rog... fundita :X

1 răspuns:
| AlyLoveYou a răspuns:

Pai ar fi o idee sa ai in mijlocul paginii o imagine cu acele persoane, in coltzuri, adica da nu intre in poza cu cei doi decat un pic cu coltzu imagini, sa pui 4 poze cu ea mai mici sai intre aceste 4 poze...pe o laterala sa pui niste labutze de catzei, pe cealalta laterala niste labutze de pisici, sus sa scrii ceva de genu "Eu, (cum o cheama pe fetzitza), va multumesc ca ati venit " si in partea de jos pui pana la mijloc niste labutze de catel indreptate spre celalalt capat si ca la mijloc sa fie niste labutze de pisici care sa ajunga tot acolo in directia opusa. Daca mai vrei sa vb da-mi add alyfunny@yahoo.com...sper ca te-am jutat, fundita?