| anonim_4396 a întrebat:

Vă rog frumos dacă ştie cineva desene animate cu fete care se lupta cu răul gen w.i.t.c.h sau sailor moon. Vă rog foarte mult!

Răspuns Câştigător
| anca943 a răspuns:

Kiddy Girl, Magical DoReMi, Winx Club, Chobits, Kampfer, Angel Sanctuary, Soul Eater, Mew Mew Power, Hell Girl, Sandy Bell, Lady Georgie, Candy Candy, Cardcaptor Sakura, Spioanele, Magical girls, Ranma ½, Windaria, Clementine, Earth Girl Arjuna, Magic Knight Rayearth, Mermaid Melody, Bishojo senshi Sailor Moon R: The Movie, Ghost in the Shell: Solid State Society,

11 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Fetele Winx, fete Power Puff,

| Petronela a răspuns:

PowerPuff, Spioanele si Winx. Fundita?

| Poinsettia a răspuns:

Spioanele. laughing

| PunkyA a răspuns:

Spioanele... dar din pacate nu se mai difuzeaza la televizor.Este cu 3 fete:Sam, Alex si Clover[mie imi place cel mai mult Cloverhee hee]

Mew Mew Power...care este anime.Este cu 5 fete care lucreaza la un restaurant.Rolul principal in are Zoey[are parul roz]. Mai sunt Bridget[cea in verde parca], Renee[preferata mea] si o fetita mica si imbrcata in galben si inca o fata, imbracata in albastru! Ele se transforma in oameni-animale si au puteri[bla-bla-bla]. Stiu ca Zoey e fata pisica, Renee lup, ce in galben maimuta si la restul nu mai stiuhappy

| SweetCherry a răspuns:

Era ceva cu totaly spies cred dar mai sunt anime-uri. Cauta pe youtube sigur gasesti

| xmellox a răspuns:

Pai... Mew Mew Power, deocamdata doar asta mi-a venit in minte. daca-mi mai vin te anunt.

| Roxy_4036 a răspuns:

Spioanele

| ஐIForgotMyNameஐ a răspuns:

Winx dar am gasit doar 6 episoade daca vrei sa te uiti la ele... cauta scoala shuriken si dai pe a sasea optiune si la cautare winx sunt tari episoadele...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://usaghi-tsukino.mybrute.com

| sisi_1109 a răspuns:

Mew mew power sau tokio mew mew! sunt 5 fete care au adn de animale respectiv:Renee/Zakuro are adn de lup sur si arma ei este Lasoul luminii,Zoey/Ichigo pisica salbatica iar arma ei se numeste clopotul de capsuni si pentru ca ea e conducatoarea apoi va avea clopotul de trandafiri si sceptrul de capsuni, Corina/Mint are adn de papagal albastru si arma e Sageata inimii, Brighed/Lettuice delfin negru si arma nu o mai stiu si Kiki/Puddyng care are adn de maimuta leu si arma e Talgerele maimutei park...mai e un baiat pe nume Eliot/Ryou care la inceput e indragostit de Zoey apoi de Brighed si la urma in Tokio mew mew nu si in mew mew power ii marturiseste lui Renee/Zakuro ca o iubeste dupa ce ea ii marturiseste ca il iubeste si huh... urmareste animeul daca vrei sa afli mai mult!