| DaNuTzU_7737 a întrebat:

Va rog mult dati-mi un cont pe blacknight-mt2.net! NU CONTEAZA CE LVL ARE POATE SA FIE SI DE LVL 1! Va rog mult daca nu aveti macar faceti-mi un si dati-mi user si pass. Dau funda si un cont pe metin2ro lvl 42!

2 răspunsuri:
| alexgogo a răspuns:

Redirectioneaza pe http://mt2.bnn.ms/ si este-n germana ori o limba asemanatoare... google translate :)

| gabytzuFTW a răspuns:

Add skoda. tudor pe mess si sincerc sa ti-l fac, dar numai daca imi dai contul de lvl 42 nu imi trebuie nici funda nici vot big grinbig grin