| anonim_4396 a întrebat:

Buna va rog sa imi raspundeti acum si urgent am, facut niste poze cu mine pe aparaul unei priuetene ale suroriii meeleee si vreau sa aflu cum sa le sterg el se numeste sony cyber-shot va rog ajutati-ma

1 răspuns:
| Minnie a răspuns:

Cand apare ecranul pe care te uiti la poze apesi pe butonul din stanga jos butonului mare de meniu, dai ok cu butonul rotund micut din cel mare, te va intreba daca esti sigura ca stergi, cu sagetile alegi yes sau no si dai ok cu butonul acela mic pe care ai apasat la ok