| private09love a întrebat:

Buna!

Va rog sa ma ajutati!
Nu stiu ce am facut la calculator ca nu imi mai apare nimica pe ecran doar poza pe care o am. Nu imi mai apare nici bara aia de jos, nici my computer nimic... pot sa il folosesc doar din Task Manager.

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| AnonymuxX a răspuns:

Uita-te la task manager la processes si vezi daca este acolo procesul numit explorer. exe, daca nu dai la applications dai new task /my computer/c/windows/system 32/explorer. exe si dai open apoi ok...succes si sper ca ai inteles!big grin

6 răspunsuri:
| RфZaημtzα a răspuns:

Poi trebuie sa iti reinstlezi pc.u.Are memeoria plina, cred.

| YTBDrawingBase a răspuns:

Insemna ca ai inchis cu task manager "Expolrer. EXE", in speranta[cred eu] de a elibera din ramihappy daca nu ii dai de cap, schimba windousu, cine stie ce iai facutsad?

| abcdefghijk1234567891011121314151617 a răspuns:

Cred ca a patit si tati asa. Incearca sal singi din butonul de la unitatea centrala. Daca nu se inchid, da RESTART (de la butonul de a unitatea centrala). Daca nu merge, cheama pe cineva care se pricepe la calculatoare.
Sper sa iti mearga

| SoulReaver a răspuns:

Poate fi un virus ai putea sa reinstalezi windows-ul sau sa scanezi cu antivirusul.

| tosevmarcel a răspuns:

In task manager dai in dreapta jos New Task si scrii explorer. exe si dai enter ar trebuie sa iti apara apoi scaneaza de virusi cu Malwarebytes e free daca nici asa nu reuseti baga windowsu

| madutza_1813 a răspuns:

Dai click dreapta apoi arrange icons by apoi bifezi swho desktop iconshappy