| CrysaCrysy a întrebat:

Va rog sa nu raspundeti urat! Voi credeti in vampiri? Eu sincer nu cred, dar ma uit la seriale cu ei gen twilight sau bona mea e un vampir. Daca ar exista vampiri ar fi tare la moda. Nu credeti? Spune. ti parerea. Nu cu jigniri

Răspuns Câştigător
| AndreeaCutegirl a răspuns:

Buna! Nu eu nu cred in vampiri desi urmaresc si eu Bona mea e un vampir si Twilight.

18 răspunsuri:
| shadovv a răspuns:

Esti suprasaturata de inteligenta! Vai cum pot exista asemenea fiinte destinate unei prostii perpetue!

Nu te am jignit. Daca te ai simtit jignita atunci e o problema personala.

| CrysaCrysy explică (pentru shadovv):

Daa, pai eu nu cred in vampiri. Am pus intrebarea asta ca sa vad si eu ce credeti voi. Si la moda ma refeream ca aproape toate filmele noi sunt cu vampiri.

| shadovv a răspuns (pentru CrysaCrysy):

Nu este la moda. Iar filmele noi nu sunt numai cu vampiri. Asta este doar o unealta de marcketing pentru a atrage adolescentii/copii ingusti la minte.

| Innovation a răspuns:

Da,pai cand te uiti la aceste filme/seriale crezi mai mult insa nu este sigur daca exista sau nu dar au existat multe motive care definesc existenta vampirilor.
A da... daca ar exista vampiri ca in filme ar fi la moda.

| SongElena a răspuns:

Ma eu pot sa sp k cred,, pentru ca eu cred in multe chestii paranormale.nu ai de unde sa stiii daca e adv sau nu...dar cum o maicuta a sp: 'Atat timp cat Satana e liber orice e posibil'.

| zoeyangel a răspuns:

Buna
sinced si eu ma uit la seriale si filma ba chiar citesc si carti
Insa nu stiu ce sa zic uni oameni sustin ca exista adica daca nu ar fi existat candva de unde sa fi aparut toate legendele si miturile pentru ca oamenii nu sunt sigura ca le-au putut inventa. Si da sincer cred ca daca ar fi un vampir ar fi super la moda mai ales daca e frumy cum sunt aia din jurnalele vampirilor sau twiligt bine si muuuuuuuuuuulte altele. in fine asta e doar parerea mea si cred ca vampiri au si parti bune sau au avutlaughing cum ar fi chestile alea misto supernaturale ca edward sau bela sau reneesme(nessy)laughing pa pup

| negru30 a răspuns:

Fara jigniri - sterge acest subiect din mintea ta - daca doresti sa-ti fie bine - asa ar fi mai tare la moda - este un sfat

| florin193 a răspuns:

Da si nu. ar fi tare sa fii vampir dar daca nu esti vampir nu ar mai fi asa la moda ca ai fi vanat laughing dar oricum nu exista vampiri, acestia ramanand doar un subiect interesant de film
apropo de filme, incearca filmul "interviu cu un vampir" - un film putin mai vechi dar foarte tare

| TheDaughter a răspuns:

Ar fi destul de tare...dar cred ca oamenii ar disparea sau ar muri pe capete.

| RayOrso6153 a răspuns:

Exista unele secte de vampiri care fac exact acelasi lucru ca si cei din filme.Eu cred ca exista si alte geuri de vampiri.

| CiocolataCuMereSiScortisoara3 a răspuns:

Da ar fi super imi plac vampirii nu cred ca ar mai fii multi oameni probabil ca nu si-ar putea potoli setea(vampirii), foamea.ar fi ciudat da tare D

| Comandocip a răspuns:

Daca ar exista vampiri. sincer eu as vr sa fiu unu.sunt mare fan twlight.si imi place orice film cu vampiri SI Da cred ca ar fi la modalove struck

| Dana9715 a răspuns:

Categoric nu exista vampiri

| xlollypop a răspuns:

Nu cred in vampiri dar darca ar exista poate ar fi la moda.

| ingrydutzza19999 a răspuns:

Si mie mi sar parea tare daca ar exista.

| gia99 a răspuns:

Parerea mea este ca nu exista isa daca vrei sa crezi in ei iti poti imagina ca exista. Nu cred ca ar fi la moda pentru ca in toate serialele vampirii au rol negativ! Pls am nevoiee de funda daca poti sa mi-o dai te rog

| KateaButterfly a răspuns:

De fapt,nu ar fi la modă... Dacă chiar ar exista, oamenilor le'ar fi frică de ei.Şi filmele sînt filme, ăsta e rostul lor-să pornească discuţii.aşa că negru30 are dreptate.sterge acest subiect din mintea ta))

| asasinulmortii a răspuns:

Nu va bateti zoc de oamenii care cred in diferite chestii paranormale/ciudate, nu e nici o diferenta intre credinta in Dumnezeu si credinta in vampiri.cum voi spuneti ca vampirii nu exista si ca e o prostie sa crezi in ei, asa spun si budistii despre Dumnezeu(si pot da zeci de alte exemple)!
Eu sincer sunt pasionat de chestiile paranormale si mai ales de vampiri...ar fi super sa fii vampir...dar n-ar fi super sa te intalnestii cu unul noaptea